Επόμενος αγώνας ΕΠΣΑAνδρες: Β Κατηγορία: 2ος Oμιλος 14η αγωνιστικήΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
VS
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
Επόμενος αγώνας ΕΠΣΑΝέοι: 5ος Oμιλος 11η αγωνιστικήΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1
VS
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Επόμενος αγώνας ΕΠΣΑΈφηβοι : 1ος Ομιλος Βορείων Προαστίων Soccerlink 9η αγωνιστικήΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
VS
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
Κυριακή 17/12, 15:00
Γήπεδο: ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
Βαθμολογία ΕΠΣΑΒΑΓ
1ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ3113
2ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ3013
3ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ2813
4ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ2713
5ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ2613
6ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ2513
7ΙΛΙΣΙΑ 20041913
8ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ1813
9ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ1513
10ΥΜΗΤΤΟΣ1513
11ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ1313
12ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ 1013
13ΜΕΛΙΣΣΙΑ1013
14ΑΤΤΙΚΟΣ913
15ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ 713
16ΑΡΜΕΝΙΚΗ713
Βαθμολογία ΕΠΣΑΒΑΓ
1ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ2811
2ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 12610
3ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ2411
4ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ2211
5ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ1911
6ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ1611
7ΜΕΛΙΣΣΙΑ1411
8ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ1211
9ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ1211
10ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ911
11ΧΑΛΑΝΔΡΙ411
12ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ010
Βαθμολογία ΕΠΣΑΒΑΓ
1ΡΟΥΦ2611
2ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ2411
3ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ2211
4ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ2211
5ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ1911
6ΠΑΠΑΓΟΣ1611
7ΧΟΛΑΡΓΟΣ 1411
8ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ1311
9ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ1111
10ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 21111
11ΑΓ. ΘΩΜΑΣ711
12ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ111
Βαθμολογία ΕΠΣΑΒΑΓ
1ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ168
2ΑΚΑΔ. COERVER155
3Α.Ο ΠΑΙΑΝΙΑΣ136
4ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ136
5Α.Σ.Κ ΝΤΕΡΗ118
6ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ116
7ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ97
8Α.Ε ΓΕΡΑΚΑ77
9ΧΑΛΑΝΔΡΙ56
10ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ37
11ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ36
12Π.Ο ΨΥΧΙΚΟΥ04
Βαθμολογία ΕΠΣΑΒΑΓ
1ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ3013
2ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ2912
3ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ2813
4ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ2613
5ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ2513
6ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ2313
7ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ2313
8ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ1413
9ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ1412
10ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ1313
11ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ1213
12ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ812
13ΠΕΥΚΗ613
14ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ012
Ανδρες
  • ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ 3
  • ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1
Ανάλυση αγώνα
Νέοι
  • ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 1
  • ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 2
Ανάλυση αγώνα
Νέοι 2
  • ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ 4
  • ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2 2
Ανάλυση αγώνα
Εφηβοι
  • ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 4
  • ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ 0
Ανάλυση αγώνα
Παίδες
  • ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 0
  • ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 3 α
Ανάλυση αγώνα
Platinum Facility Services Akis Coiffure ΦΕΛΕΚΗΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ - ΣΧΟΛΗ ΟΔΗΓΩΝ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΤΤΙΚΗ Ενοικίαση ιστιοπλοϊκών σκαφών Ταβερνάρης I Love Souvlaki Ζαχαροπλαστεία Ανδριάς ID SPORTS