ΑΚΑΔΗΜΙΑ: Πρόγραμμα Beach Soccer

Τετάρτη 29 Μαΐου 2019, 20:29

ΑΚΑΔΗΜΙΑ: Πρόγραμμα Beach Soccer
Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα και τις αποστολές των ομάδωνΑγαπητοί γονείς, οι αγώνες για το τουρνουά Beach Soccer  -που θα πραγματοποιηθεί στο Rusty Cannon στο Σχοινιά- ανακοινώθηκαν. Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα.

U8 2011/2012

Δευτέρα 3 Ιουνίου  2019
ΟΜΑΔΑ ΩΡΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗΣ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ 1  16.40 17.00
ΑΠΟΛΛΩΝ 1 18.35 18.45
ΑΠΟΛΛΩΝ 1 19.10 19.20
ΑΠΟΛΛΩΝ 2 17.50 18.10
ΑΠΟΛΛΩΝ 2 19.10 19.20
ΑΠΟΛΛΩΝ 2  ---- 19.55
ΑΠΟΛΛΩΝ 3 16.40 17.00
ΑΠΟΛΛΩΝ 3 17.50 18.10
ΑΠΟΛΛΩΝ 3 ---- 18.45
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 16.50 17.00
ΑΠΟΛΛΩΝ 4  ----- 17.35
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 18.35 18.45
ΑΠΟΛΛΩΝ 5 17.55 18.10
ΑΠΟΛΛΩΝ 5 ----- 18.45
ΑΠΟΛΛΩΝ 5 19.45 19.55

Οι συνθέσεις των ομάδων της U8 (2011/2012) είναι οι εξής:
ΑΠΟΛΛΩΝ 1 ΑΠΟΛΛΩΝ 2 ΑΠΟΛΛΩΝ 3 ΑΠΟΛΛΩΝ 4 ΑΠΟΛΛΩΝ 5
ΠΕΤΣΑΣ
ΣΑΡΡΗΣ
ΜΑΣΔΡΑΚΗΣ
ΣΥΡΓΚΑΝΗΣ
ΞΗΡΟΤΑΓΑΡΟΣ
ΜΑΥΡΟΜΑΡΑΣ
ΝΤΟΥΛΗΣ
ΑΜΠΑΤΖΗΣ
ΠΑΠΑΤΣΩΝΗΣ
ΒΕΡΙΓΑΚΗΣ
ΚΟΤΣΙΡΗ
ΤΣΕΛΑ
ΚΥΡΙΑΚΗΣ
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΧΑΜΟΓΕΩΡΓΑΚΗΣ
ΓΟΥΡΔΟΥΜΠΑΣ
ΠΙΓΚΑΣ
ΚΟΣΣΟΝΑΚΟΣ
ΚΑΛΛΙΔΗΣ
ΔΡΑΚΟΣ
ΝΕΡΣΕΣΙΑΝ
ΒΑΛΑΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΧΑΤΖΑΚΟΣ
ΚΑΛΟΓΕΡΙΔΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Π.
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
ΒΕΡΥΚΟΚΑΚΗΣ
ΦΛΕΣΣΑΣ
ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΒΛΑΒΑΒΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΔΙΑΛΕΤΗΣ
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ
ΤΑΒΕΡΝΑΡΗΣ
ΜΠΑΡΙΑΜΙ
ΜΠΕΡΤΣΑΤΟΣ
ΦΕΛΕΚΗΣ
ΙΑΚΩΒΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ
ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ
ΤΣΟΥΜΑΣ
 

U10 2009/2010

Τετάρτη 5 Ιουνίου  2019
 
ΟΜΑΔΑ ΩΡΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗΣ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ 1 16.40 17.00
ΑΠΟΛΛΩΝ 1 17.50 18.10
ΑΠΟΛΛΩΝ 1  19.10 19.20
ΑΠΟΛΛΩΝ 1 20.15 20.30
ΑΠΟΛΛΩΝ 3 16.50 17.00
ΑΠΟΛΛΩΝ 3 17.20 17.35
ΑΠΟΛΛΩΝ 3 ----- 18.10
ΑΠΟΛΛΩΝ 3 19.10 19.20

Πέμπτη 6 Ιουνίου  2019
ΟΜΑΔΑ ΩΡΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗΣ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ 2 16.40 17.00
ΑΠΟΛΛΩΝ 2 18.30 18.45
ΑΠΟΛΛΩΝ 2 19.40 19.55

Οι συνθέσεις των ομάδων  της U10 (2009/2010) είναι οι εξής:
ΑΠΟΛΛΩΝ 1 ΑΠΟΛΛΩΝ 2 ΑΠΟΛΛΩΝ 3
ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΧΑΝΗ
ΠΡΑΣΣΑΣ
ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ
ΧΑΤΖΑΚΟΣ
ΜΕΤΑΞΑΣ
ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ
ΤΣΙΤΟΥΡΑΣ
ΚΛΑΥΔΙΑΝΟΣ
ΣΑΒΒΑΚΗΣ
ΚΟΥΤΣΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗΣ
ΒΕΝΤΡΑ
ΝΤΙΟΠ
ΤΖΩΡΤΖΑΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΟΥΔΑΚΗΣ
ΠΑΝΕΤΤΑΣ
ΒΟΪΒΟΔΑΣ
ΚΤΕΝΙΔΗΣ
ΜΟΣΧΟΥΡΗΣ
ΞΥΠΟΛΙΤΙΔΗΣ
ΣΚΕΝΔΕΡΗΣ
ΛΟΤΣΑΡΗΣ
ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ
 

U12 2007/2008

Παρασκευή 7 Ιουνίου  2019
 
ΟΜΑΔΑ ΩΡΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗΣ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ 1 16.45 17.00
ΑΠΟΛΛΩΝ 1 18.35 18.45
ΑΠΟΛΛΩΝ 1 19.45 19.55
ΑΠΟΛΛΩΝ 2 16.50 17.00
ΑΠΟΛΛΩΝ 2 18.00 18.10
ΑΠΟΛΛΩΝ 2 19.10 19.20

Σάββατο 8 Ιουνίου  2019
ΟΜΑΔΑ ΩΡΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗΣ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ 3 11.15 11.35
ΑΠΟΛΛΩΝ 3 13.10 13.20
ΑΠΟΛΛΩΝ 3 14.20 14.30

Οι συνθέσεις των ομάδων  της U12 (2007/2008) είναι οι εξής:
ΑΠΟΛΛΩΝ 1 ΑΠΟΛΛΩΝ 2 ΑΠΟΛΛΩΝ 3
ΓΙΟΖΙ
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΧΑΡΟΧΕΡΗΣ
ΜΠΑΝΟΥΣΙ
ΡΗΓΑΣ
ΜΠΕΚΕΣ
ΧΑΤΖΗΟΡΦΑΝΟΣ
ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ
ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗΣ
ΠΑΝΟΥΡΓΙΑ
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
ΜΟΣΧΟΒΟΣ
ΠΟΥΛΙΑΝΙΤΗΣ
ΜΠΑΡΜΠΑΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ
ΚΑΚΑΛΗΣ
ΓΑΒΡΙΛΗΣ
ΣΜΥΡΝΗΣ
ΚΑΛΟΓΕΡΙΔΗΣ
ΧΟΥΤΑΣ
ΧΑΜΟΓΕΩΡΓΑΚΗΣ
ΑΒΡΑΣΟΓΛΟΥ
ΜΑΚΡΗΣ
ΖΩΓΑΣ
ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ
 

U14 2005/2006

Σάββατο 8 Ιουνίου  2019
ΟΜΑΔΑ ΩΡΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗΣ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ 2 13.35 13.55
ΑΠΟΛΛΩΝ 2 14.20 14.30
ΑΠΟΛΛΩΝ 2 ------ 15.05
ΑΠΟΛΛΩΝ 3 10.50 11.00
ΑΠΟΛΛΩΝ 3 12.35 12.45
ΑΠΟΛΛΩΝ 3 14.55 15.05

Κυριακή 9 Ιουνίου  2019
ΟΜΑΔΑ ΩΡΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗΣ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑ
ΑΠΟΛΩΝ 1 10.50 11.00
ΑΠΟΛΛΩΝ 1 12.35 12.45
ΑΠΟΛΛΩΝ 1 13.45 13.55

Οι συνθέσεις των ομάδων  της U14 (2005/2006) είναι οι εξής:
ΑΠΟΛΛΩΝ 1 ΑΠΟΛΛΩΝ 2 ΑΠΟΛΛΩΝ 3
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
ΜΠΙΘΑΣ
ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΥΣΗΣ
ΧΑΛΙΑΣΑΣ
ΡΗΓΑΣ
ΡΟΜΕΡΟ
ΛΟΥΚΗΣ
ΠΑΠΑΓΟΡΑΣ
ΚΑΝΑΛΟΥΠΙΤΗΣ
ΛΑΚΙΩΤΗΣ
ΣΥΦΑΛΑΚΗΣ
ΠΑΓΩΝΗΣ
ΜΟΣΧΟΥΡΗΣ
ΜΑΛΤΑΜΠΕΣ
ΠΑΠΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΑΚΟΣ
ΦΡΑΤΣΙΛΑ
ΜΠΟΜΠΗΣ
ΜΠΟΜΠΗΣ
ΜΠΟΜΠΗΣ
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΝΟΥΡΓΙΑΣ
 

U16 2003/2004

Πέμπτη 13 Ιουνίου  2019
 
ΟΜΑΔΑ ΩΡΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗΣ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ 1 16.15 16.25
ΑΠΟΛΛΩΝ 1 17.25 17.35
ΑΠΟΛΛΩΝ 1 18.35 18.45
ΑΠΟΛΛΩΝ 2 16.15 16.25
ΑΠΟΛΛΩΝ 2 ---- 17.00
 
Οι συνθέσεις των ομάδων  της U16 (2003/2004) είναι οι εξής:
ΑΠΟΛΛΩΝ 1 ΑΠΟΛΛΩΝ 2
ΒΕΡΡΟΣ
ΣΑΡΑΝΤΟΣ
ΜΑΓΚΛΑΡΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΠΑΛΑΙΣΤΗΣ
ΠΟΛΥΜΕΝΟΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ
ΧΟΡΝ 
ΖΑΠΑΝΤΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ
ΧΑΣΙΩΤΗΣ
ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΑΙΝΙΧ
ΚΥΡΙΑΚΟΥ




Άνδρες: τελευταίος αγώνας
Σάββατο, 11 Μαΐου6-3ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
vs
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
Γήπεδο: ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ
Νέοι: τελευταίος αγώνας
Κυριακή, 21 Απριλίου4-0ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
vs
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
Γήπεδο: ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΕΛΣΑ - SILGAN Spiliopoulos - School of Languages αξία - Όμιλος Φροντιστηρίων Μέσης Εκπαίδευσης - Φροντιστήρια αξία στο Χαλάνδρι, Χολαργό, Παπάγου, Ψυχικό, Αγία Παρασκευή, Νέο Ηράκλειο Κέντρο Ξένων Γλωσσών Γαβαθά Ταβέρνα - Το Στέκι του Ανδρέα ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΚΕΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ - ΑΛ. ΚΑΙ ΠΑΡ. ΚΑΡΜΠΑΔΑΚΗΣ - 4ty.gr I Love Souvlaki Platinum Facility Services e-moto.gr ΦΕΛΕΚΗΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ - ΣΧΟΛΗ ΟΔΗΓΩΝ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΤΤΙΚΗ Vostok-Europe Γιασαφάκης Χρώματα Αυτοκινήτων Dole Hellas LTD Ενοικίαση ιστιοπλοϊκών σκαφών Ταβερνάρης ID SPORTS