5 - 0
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
18 Οκτωβρίου 2015 - 09:00:00 ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 4

4χ4… και συνεχίζουμε!

Τέσσερα στα τέσσερα και τέρματα 28-0 για την ομάδα Παίδων του Απόλλωνα, μετά και την εύκολη νίκη επί του Αγίου Θωμά.

Μία ακόμα καλή εμφάνιση στο ενεργητικό τους πρόσθεσαν τα παιδιά του Αντώνη Ταβερνάρη, που βλέπει με ικανοποίηση την ομάδα να αποδίδει το ίδιο καλά ανεξαρτήτως προσώπων.
Τελευταίο «θύμα» για τους Παίδες του Απόλλωνα η αντίστοιχη ομάδα του Αγίου Θωμά, με το 5-0 να τα λέει όλα για τη διαφορά δυναμικότητας και τα όσα είδαμε στον αγωνιστικό χώρο. Το σκορ άνοιξε με αυτογκόλ και λίγο πριν την εκπνοή του ημιχρόνου η ομάδα μας πέτυχε τρία γκολ σε τρία λεπτά, για να φτάσει το σκορ στο 4-0!
Επόμενος αντίπαλος οι Αμπελόκηποι, εκτός έδρας.
ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ 5-0
(22′ αυτογκόλ, 31′ Παπαδάκης, 33′ Παπαδάκης, 34′ Χατζής, 59′ Σπανός)
ΑΠΟΛΛΩΝ: Πατεράκης, Δερμιτζάκης (45′ Βουγιουκλάκης), Κιτσόπουλος, Φλουρέντζου, Χατζής (36′ Σπανός), Παπαδάκης (39′ Ράππος), Μέρμηγκας (39′ Τσορμπατζόγλου), Ζιγγιρίδης (45′ Ταγκαλίδης), Πανδής (36′ Ζαχάκος), Πίκουλας (36′ Οικονόμου).