![](https://apollonhalandriou.gr/wp-content/uploads/2021/05/shutterstock_1682342155.jpg)
Επειδή σφίξανε οι ζέστες και εκτός από τα παιδιά , μας λείψατε κι εσείς…
Από Δευτέρα 31/5 έως Παρασκευή 4/6 θα πραγματοποιηθούν συναντήσεις με τους γονείς όλων των τμημάτων στην κερκίδα που βρίσκεται στο μικρό γήπεδο. Βασική προϋπόθεση η χρήση μάσκας και η τήρηση των αποστάσεων. Επίσης από την Τρίτη 1η Ιουνίου και για όλο τον μήνα , λόγω της ανόδου της θερμοκρασίας το πρόγραμμα προπονήσεων τροποποιείται μερικώς. Ακολουθούν αναλυτικά τα προγράμματα
![](https://apollonhalandriou.gr/wp-content/uploads/2021/05/192356455_466000361129711_5132603973353407071_n.jpg)
![](https://apollonhalandriou.gr/wp-content/uploads/2021/05/IOUNIOS-5-1024x879.jpg)